Als ik bij mijn nieuwe Zumo 396 een spoor overzet vanuit Basecamp en deze converteer naar een route, blijkt dat de via
punten ook mee gaan en actief zijn. Bij mijn Zumo 350 was dit niet het geval. Ik kan natuurlijk bij het route maken de via punten verwijderen.
Maar bij mijn 350 hoefde ik dat niet. Weet iemand of dit in te stellen is?
zumo 396
- Ruud Woudstra
- Berichten: 106
- Lid geworden op: 28 aug 2019, 19:42
- Type Goldwing: GL1800
Re: zumo 396
Hallo,
Je moet in Basercamp je route maken en deze dan naar een track omzetten. Dze track zet je in je Z396, en die converteer je dan naar een nieuwe reis. Dan heb je geen enkel probleem meer. Wel herberekenen uitzetten.
Je fout zit in het feit dat je een route wilt aanpassen en daar zitten de viapunten in, in een track zitten deze niet.
Succes,
Grt, Ruud.
Je moet in Basercamp je route maken en deze dan naar een track omzetten. Dze track zet je in je Z396, en die converteer je dan naar een nieuwe reis. Dan heb je geen enkel probleem meer. Wel herberekenen uitzetten.
Je fout zit in het feit dat je een route wilt aanpassen en daar zitten de viapunten in, in een track zitten deze niet.
Succes,
Grt, Ruud.
Goldwing GL1800-Trike (2020), ABS, Airbag, Navi. 2014 18000km Parelmoerwit
- RonalT
- Berichten: 13424
- Lid geworden op: 11 okt 2007, 09:45
- Type Goldwing: GL1800
- Locatie: Dinteloord
Re: zumo 396
3000 spreekt over een spoor en jij, Ruud, over een track. Maar beide dingen zijn hetzelfde....
Groeten, RonalT
Kijk in de evenementen kalender wat er dan te doen is
And there is no better teacher than experience (Christain Horner)
Kijk in de evenementen kalender wat er dan te doen is
And there is no better teacher than experience (Christain Horner)
-
- Berichten: 128
- Lid geworden op: 04 feb 2008, 20:47
- Contacteer:
Re: zumo 396
Nou Ruud, je kon wel eens gelijk hebben. Ik heb van een bestaande route het beginpunt veranderd. En toen daarvan een spoor (track) gemaakt
en deze naar de gps verzonden. Toen geconverteerd naar route. En toen waren er vlaggetjes (via punten) . welke ook vernoemd werden.
Maar ik ga de zelfde route opnieuw laden. Deze keer zonder aanpassing. Jullie horen nog.
en deze naar de gps verzonden. Toen geconverteerd naar route. En toen waren er vlaggetjes (via punten) . welke ook vernoemd werden.
Maar ik ga de zelfde route opnieuw laden. Deze keer zonder aanpassing. Jullie horen nog.
-
- Berichten: 128
- Lid geworden op: 04 feb 2008, 20:47
- Contacteer:
Re: zumo 396
Ik heb er even een Zumo 350 langs gelegd (had ik eerst ook) en nu blijkt dat ik een fout maak. Komt door het nieuwe scherm.
Routine van het ene gaan niet altijd mee naar een nieuw apparaat. Maar bedankt voor de reacties.
Routine van het ene gaan niet altijd mee naar een nieuw apparaat. Maar bedankt voor de reacties.
Laatst gewijzigd door 3000 op 05 apr 2020, 20:29, 1 keer totaal gewijzigd.