Ik heb het aantal data beperkt om te voorkomen dat het te wijd verdeeld gaat worden. Kies dus 1 van bovenstaande data en ik ga het in gang zetten. Jullie hebben ongeveer 3 weken de tijd om te kiezen.
Hieronder even een quote uit mijn initiele bericht van vorig jaar.
De route:Ik heb voor de eerste keer een route gemaakt. OK, dat is niet helemaal waar. Ik heb de route gekregen van een vriend van mij (is zelf een Laverda rijder). Hij heeft de route gemaakt voor de Laverda Club. Zelf hebben we de route met 4 motoren al eens gereden (Goldwing, Harley Davidson, Laverda en Suzuki) en ik vond het wel een goeie voor de GWF. Hij is ietsje aangepast ten opzichte van de originele route op verzoek van mensen die het leuk zouden vinden als er een stukje Weerribben in zou zitten. De route loopt van Emmeloord, door Flevoland, (een klein stukje Friesland), Overijssel en Gelderland, naar Lelystad.
Er zijn nog wel wat dingen die ik moet regelen, maar ik heb er vertrouwen in dat dit goed gaat komen ruim voor aanvang van de rit.
Basecamp export: FOG route (Rechtermuisknop klikken en 'Opslaan als..')
Kaartje:
Deelnemers:
- Devoraz (Pjotr)
- Martin M (met z'n Harley)
- Karin
- Black Wing (Eric)
- Chris.Wolters
- Anjer (Bibian)
- Dushi (Monique & Marco)
- RonalT (Ronald & Karin)
- Peter
- wilcom2005 (Wilco)
- Borretje (Rob)
- George Bolk (george & corrie)
- Tumtrans (Michel & Elly)
- Wehoo + schoonbroer (op een Yamaha Dragstar)
- marcelk (Marcel)
- t.thomassen15011964 (Thomas)
eagleone, komt alleen even bij startpunt kijken
Tussen 9:30 uur en 10:30 uur: Verzamelen in Emmeloord bij het sportcafé 'Bosbadhal' (Boslaan 30)
11:00 uur - Vertrek vanaf het sportcafé Bosbadhal
Ongeveer rond 12:00 uur steken we bij Genemuiden met een pontje over. Afhangend van de grootte van de groep moet dit wellicht in meerdere etappes maar het is maar een kleine oversteek.
Kosten voor het pondje Genemuiden - Zwartsluis € 2,10 voor een motor met motorrijder (alleen contant), de bijrijders € 0,50.
Je kan het checken op http://www.veerpontgenemuiden.nl/.
Aan de overkant houden we even een korte (rook)pauze.
Rond 13:15-13:30 arriveren we bij de lunch plek in Wapenveld (Pannenkoekenhuis 't Mussennest). Niet alleen pannenkoeken maar ook uitsmijters, biefstukken etc. zijn te krijgen.
Als we dan tussen 14:30 en 15:00 uur weer vertrekken, is het zo'n 1:45 uur rijden naar de volgende stop in de Harderhaven (bij Harderwijk). Dus weer even pauze.
Dan zullen we hopelijk rond 18:00 uur in Lelystad zijn.
Voor de mensen die alvast op zaterdag willen komen, er is een camping vlakbij het bosbad (Camping 'Het Bosbad'). Houd er wel rekening mee dat we eindigen in Lelystad en dat je je spullen meteen zondag weer meeneemt of 's avonds nog even door moet rijden naar Emmeloord.
Mocht men in Lelystad willen overnachten, is er camping 'De Houtrib'.
Als tip van Black Wing kun je ook kiezen voor Camping ''t Oppertje' of 'Door's Logies' (allebei in Lelystad).