Tomtom 410 Route of Track onderweg aanpassen
Geplaatst: 20 sep 2016, 16:44
Hallo ik ben onlangs overgestapt van Garmin naar Tomtom omdat we de kaartweergaven en instructies van Garmin niet goed vonden.
We zijn er afgelopen week een week mee wiste toeren in Frankrijk en we zijn weer helemaal blij met onze navigatie.
Alleen heb ik een vraag/probleem waar we tegenaan liepen:
We waren aan het rijden d.m.v. een track en kwamen in een gebied waar de weg was afgesloten.
Ik een andere weg in geslagen maar tomtom leiden me elke keer weer naar die weg die was afgesloten.(We kwamen er met geen mogelijkheid uit!)
We hebben nog gezocht in de tomtom of we ergen konden aangeven rij via ..... of punt toevoegen,maar die mogelijkheid is er bij een track niet, maar bij een route wel.
Is dit een fout of zijn ze wat vergeten in de software van tomtom of doen wij iets fout ?
Wij kunnen nergens in de tomtom vinden waar je onderweg een track kan aanpassen, bij een route is dat geen probleem.
Gr. Frank
We zijn er afgelopen week een week mee wiste toeren in Frankrijk en we zijn weer helemaal blij met onze navigatie.
Alleen heb ik een vraag/probleem waar we tegenaan liepen:
We waren aan het rijden d.m.v. een track en kwamen in een gebied waar de weg was afgesloten.
Ik een andere weg in geslagen maar tomtom leiden me elke keer weer naar die weg die was afgesloten.(We kwamen er met geen mogelijkheid uit!)
We hebben nog gezocht in de tomtom of we ergen konden aangeven rij via ..... of punt toevoegen,maar die mogelijkheid is er bij een track niet, maar bij een route wel.
Is dit een fout of zijn ze wat vergeten in de software van tomtom of doen wij iets fout ?
Wij kunnen nergens in de tomtom vinden waar je onderweg een track kan aanpassen, bij een route is dat geen probleem.
Gr. Frank