anwb routes
-
- Berichten: 128
- Lid geworden op: 04 feb 2008, 20:47
- Contacteer:
anwb routes
Wil ik even de routes "Dwars door België" in mijn Zumo 350 laden via Basecamp, gaat mij dat helemaal niet lukken.
Wel gedownload en opgeslagen in een map. Maar verzenden naar het toestel lukt niet. Enkele reeds opgeslagen routes lukt wel.
De routes/ tracks zijn als gpx bestand gedownload. Routes staan in Promotor nr. 5.
Is bij iemand dit wel gelukt?
Wel gedownload en opgeslagen in een map. Maar verzenden naar het toestel lukt niet. Enkele reeds opgeslagen routes lukt wel.
De routes/ tracks zijn als gpx bestand gedownload. Routes staan in Promotor nr. 5.
Is bij iemand dit wel gelukt?
- Hans Vaessen
- Berichten: 483
- Lid geworden op: 22 mei 2012, 18:57
Re: anwb routes
Linkje naar de route en iets meer info dan 'lukt niet' is zinvol...
- Wehoo
- Berichten: 222
- Lid geworden op: 10 mei 2012, 09:31
- Type Goldwing: GL1800
- Locatie: Baarlo (Baolder)
Re: anwb routes
Je bedoelt "Op z'n schoonst door België" (promotor 5): van Huy naar Bouillon, Rondje Namen en van Tongerlo naar Arlon?
Deze in Basecamp kunnen zetten en vervolgens overgezet naar de Zümo 595. De files van het gpx-bestand zijn tracks.
Ik maak daar in Basecamp een route van en bewerk deze vervolgens, d.w.z. waypoints toevoegen, routes met elkaar verbinden.
Daarna overzetten naar de Zümo.
Deze in Basecamp kunnen zetten en vervolgens overgezet naar de Zümo 595. De files van het gpx-bestand zijn tracks.
Ik maak daar in Basecamp een route van en bewerk deze vervolgens, d.w.z. waypoints toevoegen, routes met elkaar verbinden.
Daarna overzetten naar de Zümo.
Groet,
Werner.
Werner.
- Hans Vaessen
- Berichten: 483
- Lid geworden op: 22 mei 2012, 18:57
Re: anwb routes
Ah, de route is een track. Dan vind je hem onder sporen. Bovenstaande kan wel, maar zou ik afraden.
youtu.be/Q5skn_P8A4c
youtu.be/Q5skn_P8A4c
-
- Berichten: 128
- Lid geworden op: 04 feb 2008, 20:47
- Contacteer:
Re: anwb routes
Toen ik vanmorgen mijn 350 gebruikte bleek dat de routes er toch opstonden. Onder sporen/tracks.
Het is dus toch gelukt. Alleen gaf gisteren mijn Zumo niet het scherm "nieuwe gegevens gevonden".
En daarom dacht ik dat ze niet ontvangen waren. Bij andere zelf gemaakte tracks, die ik op mijn pc heb staan en die ik
naar mijn Zumo stuur, krijg ik genoemd scherm wel. Vandaar mijn opmerking dat het niet werkte. Probleem opgelost, apparaten werken.
De vraag blijft; een keer wel andere keer niet.
Heeft het iets te maken met het eerst zelf routes maken en deze omzetten naar tracks en dan versturen naar de Zumo?
Genoemde routes worden als track gedownload.
Het is dus toch gelukt. Alleen gaf gisteren mijn Zumo niet het scherm "nieuwe gegevens gevonden".
En daarom dacht ik dat ze niet ontvangen waren. Bij andere zelf gemaakte tracks, die ik op mijn pc heb staan en die ik
naar mijn Zumo stuur, krijg ik genoemd scherm wel. Vandaar mijn opmerking dat het niet werkte. Probleem opgelost, apparaten werken.
De vraag blijft; een keer wel andere keer niet.
Heeft het iets te maken met het eerst zelf routes maken en deze omzetten naar tracks en dan versturen naar de Zumo?
Genoemde routes worden als track gedownload.
- RonalT
- Berichten: 13419
- Lid geworden op: 11 okt 2007, 09:45
- Type Goldwing: GL1800
- Locatie: Dinteloord
Re: anwb routes
Het verschil is dat er routes zijn en tracks (sporen) zijn.3000 schreef:....De vraag blijft; een keer wel andere keer niet....
En in het bericht hierboven lees ik diverse keren de woorden 'routes' of 'tracks' door elkaar gebruikt. Ik denk dat degene die jij zelf maakt zijn routes. Deze maak je in Basecamp met de knop waarop de drie groene blokjes staan.
Tracks maak je in Basecamp met de knop waarop het 'potloodje met de +' staat.
Ik denk dat jij alleen maar routes maak, geen tracks. En wat jij gedownload heb is wel een track. Vandaar de verschillende plekken waar je ze terugvindt.
Want:
- als jij een route naar een ZUMO stuur krijg je de melding dat er nieuwe gegevens gevonden zijn. Nieuwe routes vind je na importeren onder APPS - Reisplanner
- als jij een track of spoor naar een ZUMO stuur krijg je geen melding dat er nieuwe gegevens gevonden zijn omdat een spoor iets anders is dan een route. Tracks (sporen) vind je terug onder APPS - Sporen.
Kijk eens op de website van JaVaWa bij Begrippen: routes, tracks, waypoints of bij HET VERSCHIL TUSSEN EEN ROUTE EN EEN TRACK?
Of doe jezelf een plezier en schaf de DVD van MrGPS aan. http://www.mrgps.nl/motor/basecamp/
Groeten, RonalT
Kijk in de evenementen kalender wat er dan te doen is
And there is no better teacher than experience (Christain Horner)
Kijk in de evenementen kalender wat er dan te doen is
And there is no better teacher than experience (Christain Horner)
-
- Berichten: 128
- Lid geworden op: 04 feb 2008, 20:47
- Contacteer:
Re: anwb routes
Ik zelf maak eerst routes die dan omzet naar tracks welke ik dan verstuur naar mijn zumo. En dan geeft de zumo het scherm "nieuwe gegevens gevonden.
- RonalT
- Berichten: 13419
- Lid geworden op: 11 okt 2007, 09:45
- Type Goldwing: GL1800
- Locatie: Dinteloord
Re: anwb routes
Vermeld voortaan welk type ZUMO je hebt, want er zijn diverse types en deze reageren allemaal verschillend.
De Z590 laat wel zien, met de melding "nieuwe gegevens gevonden", dat er een nieuwe route in is gezet. Maar een track wordt er gewoon ingezet maar niet gemeld.
De Z590 laat wel zien, met de melding "nieuwe gegevens gevonden", dat er een nieuwe route in is gezet. Maar een track wordt er gewoon ingezet maar niet gemeld.
Groeten, RonalT
Kijk in de evenementen kalender wat er dan te doen is
And there is no better teacher than experience (Christain Horner)
Kijk in de evenementen kalender wat er dan te doen is
And there is no better teacher than experience (Christain Horner)
- Hans Vaessen
- Berichten: 483
- Lid geworden op: 22 mei 2012, 18:57
Re: anwb routes
In deze video zie je ook wat uitleg over het verschil tussen routes en tracks. Gaat weliswaar over de TT Rider, maar ook voor de Zumo relevant.
youtu.be/f23JSmru0A8
youtu.be/f23JSmru0A8
- RonalT
- Berichten: 13419
- Lid geworden op: 11 okt 2007, 09:45
- Type Goldwing: GL1800
- Locatie: Dinteloord
Re: anwb routes
Het toeval wil dat wij a.s. vrijdag naar Cochem gaan. Hopelijk zijn komend weekend de in het filmpje genoemde wijnfeesten.
Maar even een serieus vraagje.... ik heb mijn ZUMO op NIET herberekenen staan. Er staat een track in de Z590 en ik moet om welke reden dan ook van de route afwijken wordt er toch niet herberekend?
En met een Z340?
Maar even een serieus vraagje.... ik heb mijn ZUMO op NIET herberekenen staan. Er staat een track in de Z590 en ik moet om welke reden dan ook van de route afwijken wordt er toch niet herberekend?
En met een Z340?
Groeten, RonalT
Kijk in de evenementen kalender wat er dan te doen is
And there is no better teacher than experience (Christain Horner)
Kijk in de evenementen kalender wat er dan te doen is
And there is no better teacher than experience (Christain Horner)
- Hans Vaessen
- Berichten: 483
- Lid geworden op: 22 mei 2012, 18:57
Re: anwb routes
Serieus antwoord: dan wordt er NIET heberekend en rij je gewoon, naar het scherm kijkend, terug naar de route. Zodra je weer op de route bent komen de aanwijzingen vanzelf terug. Geldt ook voor de 340.RonalT schreef:Het toeval wil dat wij a.s. vrijdag naar Cochem gaan. Hopelijk zijn komend weekend de in het filmpje genoemde wijnfeesten.
Maar even een serieus vraagje.... ik heb mijn ZUMO op NIET herberekenen staan. Er staat een track in de Z590 en ik moet om welke reden dan ook van de route afwijken wordt er toch niet herberekend?
En met een Z340?
Laat de wijn smaken!