Whitesmoke schreef:Onder het motto "het kost wat maar dan heb je ook wat" heb ik een 2720 gekocht
Heb alleen wat moeite om gedownloade routes van bijvoorbeeld
www.onroute.nl goed over te krijgen. Als ik de route naar mijn gps doorzet krijg ik een melding "de route komt niet overeen met beschikbare kaarten".
Dit betekent dat de route met een andere versie van het kaartmateriaal is gemaakt, jij hebt als het goed is nu versie 8, en deze route is met een oudere versie gemaakt.
De oplossing is simpel, de route op de pc met mapsourse, of desnoods in het apparaat herberekenen , dan zul je deze melding niet meer krijgen.
Het is wel zaak dat je de voorkeursinstellingen goed zet, dus als jij bv snelwegen vermijden niet aan hebt staan en de route ging binnendoor, dan zal hij na het herberekenen wel over de snelweg gaan, en dat is niet de bedoeling. ALs je nu in mapsource de route inlaadt en een kopie ervan maakt , dan kun je de kopie herberekenen en meteen zien wat de verschillen zijn , want deze routes worden dan over elkaar heen geprojecteerd., de een geel en de ander paars