De kans is groot dat je bij starten van Basecamp momenteel de melding krijgt dat er een update gereed is voor installatie - en of je die wilt installeren.
ADVIES: even pas op de plaats maken en deze update NIET installeren.
REDEN: er zit nog vervelende bug in waardoor je soms rechte lijnen in je route krijgt. Vaak helpt het om dan viapunten toe te voegen of te verplaatsen, maar niet altijd.
Heb je 4.4.2. eenmaal geïnstalleerd dan adviseer ik het zo te laten. Terug naar een eerdere versie kan wel maar is niet eenvoudig en kan je database beschadigen.
Mocht je dat toch willen proberen: de-installeer dan eerst de nieuwe versie, alvorens de oude opnieuw te installeren. Zie voor de oude versie http://gawisp.com/perry/mapsource/BaseCamp_435.exe" onclick="window.open(this.href);return false;
Mijn inschatting (hoop?) is dat er snel een nieuwe update zal komen. Tussen 4.4.1. en 4.4.2. zat minder dan één week. En op het Garmin forum geeft Garmin op 2 okt aan "The straight lines is still an open issue. We fixed crashes as the priority. We are working to resolve this issue as well. Thank you for all the patience."
Ik zal ook zelf vinger aan de pols houden wanneer 'sein veilig' gegeven kan worden. Wil je automatisch bericht daarvan: like mrgps dan even op FB, via http://www.facebook.com/mrgpsnl" onclick="window.open(this.href);return false;
Update Basecamp 4.4.2. - even pas op de plaats
- Hans Vaessen
- Berichten: 483
- Lid geworden op: 22 mei 2012, 18:57
- Wehoo
- Berichten: 221
- Lid geworden op: 10 mei 2012, 09:31
- Type Goldwing: GL1800
- Locatie: Baarlo (Baolder)
Re: Update Basecamp 4.4.2. - even pas op de plaats
Is dit het probleem in 4.4.2? (onlangs geïnstalleerd). Zal een dezer dagen de route rijden en zien wat het in praktijk doet.
(andere vraag: waarom wijkt de aangegeven lengte van de route en tijd van de route in basecamp af van de aangegeven lengte en tijd zoals de Zümo 660 die aangeeft? Zowel in basecamp als op de Zümo staan dezelfde kaartversies)
(andere vraag: waarom wijkt de aangegeven lengte van de route en tijd van de route in basecamp af van de aangegeven lengte en tijd zoals de Zümo 660 die aangeeft? Zowel in basecamp als op de Zümo staan dezelfde kaartversies)
Groet,
Werner.
Werner.
- Hans Vaessen
- Berichten: 483
- Lid geworden op: 22 mei 2012, 18:57
Re: Update Basecamp 4.4.2. - even pas op de plaats
Wehoo schreef:Is dit het probleem in 4.4.2?
Eh, wat denk je zelfHans Vaessen schreef: REDEN: er zit nog vervelende bug in waardoor je soms rechte lijnen in je route krijgt.
Probeer wat te spelen met viapunten; verplaatsen/toevoegen - mogelijk dat dat het probleem oplost.
Het andere, verschillende afstanden in BC/toestel staat hier helemaal los van: de zumo telt alle etappe-lengtes van viapunt naar viapunt op, waarbij die etappes (ik meen in hele kilometers) naar boven afgerond worden. Hoe meer viapunten, hoe meer afwijking dus. Zie je niet alleen bij de 660, maar ook bij latere modellen. Advies: gewoon negeren.
- highlander
- Berichten: 215
- Lid geworden op: 07 feb 2010, 11:23
Re: Update Basecamp 4.4.2. - even pas op de plaats
Nog steeds niet opgelost?
Net een route herberekent en heb verschillende rechte lijnen moeten aanpassen.
2015.30 geinstalleerd.
Net een route herberekent en heb verschillende rechte lijnen moeten aanpassen.
2015.30 geinstalleerd.